W jaki spsób można przekazać kwiaty na ślub?

Kwiaty są najbardziej uniwersalnym prezentem – nadają się na zupełnie każdą okazję.Coraz chętniej przyjmują je również mężczyźni, bo kto niby powiedział, że to prezent, którym obdarowuje się wyłącznie kobiety?

Kwiaty są uniwersalne do tego stopnia, że chętnie wręcza się je również Młodej Parze w dniu ślubu. Nie ma konkretnego kanonu, co do tego, jakie to miałyby być kwiaty. Goście przynoszą róże, gerbery, kwiaty uchodzące polne, czasem słoneczniki. Są one dodatkiem do „głównego” prezentu – tutaj panuje już pełna dowolność, choć zawsze sprawdzają się sprzęty gospodarstwa domowego, przedmioty stanowiące element wystroju wnętrz czy wreszcie karnety na basen, do kina, czy bilety wycieczkowe. Czasem, zamiast kwiatów, Państwo Młodzi życzą sobie, aby podarować im kupony totolotka lub przybory szkolne czy maskotki, które potem zawożą do domów dziecka.

Wróćmy jednak do kwiatów – ich podarowanie nie jest obowiązkowe, ale będzie miłym akcentem, zwłaszcza, jeśli nie możemy przyjechać na ślub. Nasza pozycja tylko z pozoru wydaje się być stracona. Poczta kwiatowa Warszawa to doskonały sposób, aby wysłać kwiaty wraz z dodatkowym, głównym prezentem. Jak działa jej mechanizm? Bardzo prosto! Wystarczy, że z odpowiednim wyprzedzeniem wybierzemy bukiet, a ten zostanie dostarczony pod wskazany adres, w dodatku o określonej godzinie. Nie ma więc możliwości, że poczta kwiatowa przybędzie do przyszłych małżonków z samego rana lub w dniu poprawin. Do kwiatów możemy dołączyć nieco większy prezent. Może to być kosz ze słodyczami na osłodę życia, kosz pełen dobrego wina – panuje tutaj pełna dowolność.

Poczta kwiatowa Warszawa ma jeszcze jedną zaletę – do kwiatów możemy dołączyć liścik z życzeniami dla Młodej Pary. Dodatkowo, za kwiaty możemy zapłacić przelewem lub kartką kredytową, co gwarantuje, że zamówienie zostało szybko zrealizowane. I kto powiedział, że nie będą na ślubie nie można sprawić radości? Nie pozostaje nic innego, jak sprawdzić terminy najbliższych ślubów i zająć się zamawianiem kwiatów.